• 2018/2019

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele 3 września spotkali się po wakacjach.
          W tym roku lato przyniosło dzieciom mnóstwo pogodnychi słonecznych dni, więc wszyscy uśmiechnięci, wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania spotkali się w murach szkoły. A są to mury nie byle jakie, ponieważ w budynku wymieniono systemy grzewcze oraz zainstalowano kolektory słoneczne. Zmiany pojawiły się nie tylko
          w salach i pomieszczeniach szkolnych, ale również w gabinecie dyrekcji Trójki. Z wdzięcznością pożegnaliśmy Panią Lidię Walewską, która przeszła na emeryturę, a powitaliśmy nowego Pana Dyrektora, Jarosława Brezę, wieloletniego pracownika naszej szkoły oraz wspaniałego nauczyciela WF- u.

W oddziale przedszkolnym powitaliśmy dzieci cztero- i pięcioletnie, nad którymi czuwa pani Agnieszka Zabrocka. Dwa oddziały „zerówek” pod opiekę wzięły panie Marlena Rekowska i Barbara Modrzewska. W naszej szkole w tym roku naukę rozpoczęły trzy oddziały uczniów klas pierwszych. Dzieci, pod skrzydłami pani Alicji Prądzińskej, Heleny Stencel i Mirosławy Krocz, złożyły uroczystą przysięgę pierwszoklasisty.

Uczniom w nowym roku szkolnym życzymy radości z nauki oraz tego, by rozwijały swoje pasje i zainteresowania.

Ubezpieczenia uczniów 2018/2019

Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej informujemy, iż Dyrekcja Szkoły oraz Rada Rodziców nie mogą podjąć decyzji o ubezpieczeniu grupowym dzieci.

Jednocześnie podajemy link do dotychczasowego ubezpieczyciela oraz numer ID Klienta, dzięki którym można wejść na stronę i indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko:

ID Klienta: nmu3q

Samo wystawienie ubezpieczenia przez rodzica jest bardzo proste:

1. rodzic wchodzi w link

2. podaje ID

3. wybiera kup ubezpieczenie - na które zawarta jest umowa, SU 19.000zł, składka 28zł

4. rodzic sam zaznacza zgody na przetwarzanie danych osobowych

5. InterRisk przekierowuje rodzica na stronę płatności internetowej

6. po zapłaceniu za ubezpieczenie rodzic drukuje aktywną Polisę.

W poszukiwaniu jesiennych skarbów w ogrodzie

W poniedziałek rano, 17 września, najmłodsze dzieci z naszego przedszkola udały się do ogrodu zaprzyjaźnionej z nami Pani Jarosi w poszukiwaniu skarbów. Słońce pięknie grzało i mimo porannej rosy, dopisywały nam wspaniałe humory. Dzieci kosztowały pysznych malin i pomidorków, zobaczyły w jaki sposób rośnie marchew, pietruszka, fasola i mnóstwo innych warzyw. Zbierały pachnące i soczyste jabłka, które potem stały się wspaniałą przekąską na drugie śniadanie oraz niesamowitym deserem w postaci pachnącej szarlotki, którą starsze przedszkolaki wykonały z panią Magdą. Znaleźliśmy też czas na harce na placu zabaw. Pani Jarosławie serdecznie dziękujemy za zaproszenie:)