• ZASTĘPSTWA

        • Zastępstwa

          Dzień: 14.06.2024 (pt.)

          Lekcja

          Nauczyciel/wakat

          Oddział

          Przedmiot

          Sala

          Zastępca

          1, 08:00-08:45

          Jankowska Monika

          6c

          Język polski

          48

          Lis Danuta

          2, 08:55-09:40

          Jankowska Monika

          6c

          Język polski

          48

          Lis Danuta

          5, 11:40-12:25

          von Prądzyńska Alicja

          3b

          Edukacja wczesnoszkolna

          21

          Zwara Halina

          6, 12:45-13:30

          von Prądzyńska Alicja

          3b

          Edukacja wczesnoszkolna

          21

          Zwara Halina

          7, 13:35-14:20

          von Prądzyńska Alicja

          3b

          Edukacja wczesnoszkolna

          21

          Zwara Halina

          8, 14:25-15:10

          von Prądzyńska Alicja

          3b

          Wychowanie fizyczne 1-3

          s. gim.

          Zwara Halina

          Zastępstwa dzienniki zajęć innych

          Dzień: 14.06.2024 (pt.)

          Godzina

          Nauczyciel

          Opis zajęć

          Sala

          Zastępca

          10:40-11:25

          von Prądzyńska Alicja

          3b język polski z obcokrajowcem

          202

          Zajęcia odwołane

           

           

           

          Zastępstwa

          Dzień: 13.06.2024 (czw.)

          Lekcja

          Nauczyciel/wakat

          Oddział

          Przedmiot

          Sala

          Zastępca

          3, 09:50-10:35

          Błaszkowski Mariusz

          5b|CH

          Informatyka

          01

          Cichosz Anna

          4, 10:40-11:25

          Błaszkowski Mariusz

          7a|CH

          Muzyka

          203

          Olszewski Mariusz

          5, 11:40-12:25

          Błaszkowski Mariusz

          7a|DZ

          Informatyka

          01

          Olszewski Mariusz

          6, 12:45-13:30

          Błaszkowski Mariusz

          5b|CH

          Zajęcia opiekuńcze

          12

          Olszewski Mariusz

          7, 13:35-14:20

          Błaszkowski Mariusz

          5b|DZ

          Zajęcia opiekuńcze

          12

          Jankowska Beata

          3, 09:50-10:35

          Grzyb Aleksandra

          6c

          Matematyka

          13

          Marcholewski Piotr

          5, 11:40-12:25

          Grzyb Aleksandra

          8b

          Język polski

          13

          Lis Danuta

          6, 12:45-13:30

          Grzyb Aleksandra

          8a

          Historia

          13

          Jankowska Beata

          2, 08:55-09:40

          Landowska Danuta

          6a

          Wychowanie fizyczne

          46

          Kaszubowski Dominik

          3, 09:50-10:35

          Landowska Danuta

          6b

          Język polski

          46

          Cyrzon Alina

          4, 10:40-11:25

          Landowska Danuta

          5a

          Geografia

          46

          Czapiewska Grażyna

          5, 11:40-12:25

          Landowska Danuta

          5b

          Język polski

          46

          Jankowska Monika

          2, 08:55-09:40

          Pobłocka Joanna

          8a

          Język polski

          12

          Cyrzon Alina

          4, 10:40-11:25

          Ruchniewicz Żaneta

          7a|DZ

          Muzyka

          203

          Olszewski Mariusz

           

          Zastępstwa dzienniki zajęć innych

          Dzień: 13.06.2024 (czw.)

          Godzina

          Nauczyciel

          Opis zajęć

          Sala

          Zastępca

          09:35-10:35

          Homel-Stolc Agnieszka

          rewalidacja WP 3b

          28

          Zajęcia odwołane

          13:30-14:30

          Homel-Stolc Agnieszka

          Rewalidacja Wiktoria W. 6c

          28

          Zajęcia odwołane

          14:30-15:30

          Homel-Stolc Agnieszka

          Logopedia Ania W-R. 6a

          28

          Zajęcia odwołane

          08:00-08:45

          Pobłocka Joanna

          8a matematyka GDDD

          104

          Literska Anita

          11:40-12:25

          Pobłocka Joanna

          Zajęcia indywidualne z matematyki- 7 a AK

          107

          Marcholewski Piotr

           

          Zastępstwa

          Dzień: 12.06.2024 (śr.)

          Lekcja

          Nauczyciel/wakat

          Oddział

          Przedmiot

          Sala

          Zastępca

          5, 11:40-12:25

          Landowska Danuta

          4c

          Plastyka

          46

          Hendrych Lucyna

          6, 12:45-13:30

          Landowska Danuta

          6c

          Plastyka

          46

          Zajęcia odwołane

          7, 13:35-14:20

          Landowska Danuta

          4b

          Plastyka

          46

          Hendrych Lucyna

          3, 09:50-10:35

          Szefler Maria

          6a

          Wychowanie fizyczne

          s. gim.

          Kaszubowski Dominik

          5,10:40-11:25

          Szefler Maria

          4b|DZ

          Zajęcia opiekuńcze

          s. gim.

          Czapiewska Grażyna

          5, 11:40-12:25

          Szefler Maria

          6b|cDZ

          Zajęcia opiekuńcze

          s. gim4

          Błaszkowski Mariusz

          6, 12:45-13:30

          Szefler Maria

          5a|DZ

          Wychowanie fizyczne

          s. gim.

          Kaszubowski Dominik

          7, 13:35-14:20

          Szefler Maria

          8a

          Geografia

          203

          Czapiewska Grażyna